Kulüp Başkanı Ümit Arslan Yusuf Şimşek & Transferler Hakkında Konuştu

3.05.2021 21:47:59

Balıkesirspor’dan Yusuf Şimşek kararı

İ

TFF 1. Lig ekiplerinden Aydeniz Et Balıkesirspor, gelecek sezon da yoluna teknik direktör Yusuf Şimşek'le devam etmek istiyor. İşte detaylar…

 

 

Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan, 2021-2022 sezonunda da teknik direktör Yusuf Şimşek ile çalışmak istediklerini söyledi. TFF 1. Lig temsilcisinin başkanı AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sponsorluklar için ilgili firmalarla görüşmelere başladıklarını anlattı.

Balıkesirspor borçlarını bitiriyor

Mali açıdan güçlü olmaları gerektiğini belirten Arslan, "Birkaç sezondur borçlarımız nedeniyle federasyon gelirlerimiz elimize geçmiyordu, önümüzdeki yıl borçlarımız bittiği için federasyondan 6-7 milyon civarı bir para kulübümüz kasasına girmiş olacak" dedi.

 

Başkandan transfer açıklaması

Transfer tahtasındaki oyuncularla da görüşmeye başladıklarını dile getiren Arslan, şöyle konuştu: "Muhammed Enes ve Arb Manaj'ın kulüpleriyle önümüzdeki sezon da kiralık olarak kalmaları konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Gidecek ve kalacak oyuncular konusunda ise teknik heyetin hazırlayacağı rapor doğrultusunda hareket edeceğiz. 

'Yusuf Şimşek'ten çok memnunuz'

Yusuf Şimşek hocamızdan son derece memnunuz. Önümüzdeki yıl mayıs ayına kadar kendisiyle sözleşmemiz var. Onunla çalışmaya devam etmek istiyoruz. Bu takıma daha çok katkı sağlayacağına inanıyoruz. Balıkesirspor büyük bir camia ve başarıyı hak ediyor. Bu nedenle başarıyı getirecek isimlerle çalışmak istiyoruz."

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Puan Verin
Yorumunuz
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.