PUAN SİLİNME DURUMU

  SANTOS DOSYASI İLE İLGİLİ SON DURUM ! 

💬 Remzi Boncuk : 🎙 Andre Santos’un alacağı 96 bin euro. Fesih tazminatıyla birlikte 586 bin euro yapıyor. Ek olarak gecikme faizi ve masraflar eklendiği zaman rakam 656 bin euroya çıkıyor. 


   İnsanın yüreği sızlıyor. Bu oyuncu Balıkesirspor’a ne katmış tartışılır? Ben eski yönetimleri eleştirmem ama futbolcularla iyi ayrılmak lazım. Bu dosya yıllar sonra karşımıza geliyor. FIFA’da en fazla dosyası olan iki ülkeden birisiyiz. Kurallara saygı yok, keyfiyet var.


  Dosyamız olan futbolcular arasında anlaşılması en zor olan futbolcu Andre Santos. Bizi çok zor şartlara soktu. Futbolcunun avukatı bize bir ödeme planı sundu. Planda bir taksitin ödemesi sarkarsa 350 bin euro ceza olacak. Senin zaten 656 bin euro alacağın var.


 Biz bunu 256 bin cezai şarta indirdik. Anladığım kadarıyla Santos çok paracı bir insan. Kendisi bize parayı alacağı zaman Portekiz’de yüzde 48 vergi vereceğini ve bu vergiyi de bizim vermemizi istedi. Santos’un FIFA kurallarına göre böyle bir şey isteme hakkı yok. Ben bu sözleşmeyi imzalarsam ölüm fermanını imzalamış olurum. 


  Çünkü ben Balıkesirspor’un parasını harcıyorum. Kararı kabul etmediğimizi avukatımız futbolcunun avukatını bildirdi. Futbolcunun avukatı da bu durumu futbolcuya anlatacağını söyledi. Şu anda bekliyoruz. Bankadan kredi talebimiz oldu. Bu talep olumlu sonuçlanırsa dosyanın tamamını kapatacağız. Biz bu parayı hemen ödeyemezsek aynı gün puanımız silinmeyecek.”

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Puan Verin
Yorumunuz
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.