18 Kasim 2017 Cumartesi
Logo

BALIKESİR ZAMPARA SİYASETCİYİ KONUŞMAYA DEVAM EDİYOR !


8-5-2017
  BALIKESİR ZAMPARA  SİYASETCİYİ KONUŞMAYA DEVAM EDİYOR !

EMİN BOLDAN TV. SPORT HABERİNDEKİ ZAMPARALIK !

   İŞTE BU ZAMPARALIK SPOR HABERİ !    


    Kadın evli, erkeğinde başı bağlı yani ÖZGÜR değil!.. Malum yasak aşk işte, ama yakalandılar! 

    Adamın karısı boşanma davası açtı, ee bu da normal bomba şu: Kocasının sevgilisiyle telefon tape’lerini çıkarttıran kadın bir de ne görsün?..

   Metres kocasıyla aynı anda Balıkesir’li ünlü bir siyasetçiyle de kırıştırmış!!

Karesi Belediyesi’nde, çarşı merkezindeki trafiğe kapalı bir çıkmaz sokağı; bir şirkete özel otopark gibi kullandırıp her ay düzenli rüşvet alan görevli kim? Bul bunu Yücel Başkan!
Türkiye’de okçuluğun hamisi Bilal Erdoğan, kasabalardaki festivallere bile gidiyor ama Balıkesir’e gelmedi!.. Üzerine alınma Yücel Başkan, Bilal Erdoğan O’nun olduğu yere gelmez!.. Çünkü adam gibi adamdır.. Anlayacağın amcan Ankara’da bitik!
Altıeylül Kadın Kolları Başkanı Esengül Yıldırım referandumda Türkiye 3.sü oldu ya; İl Başkanı Hasan Demiraslan kutladı, Teşkilatlardan Sorumlu Yardımcısı Ahmet Akyıldız kutladı, ama kendi İlçe Başkanı Ayhan Atahan kutlamadı!.. Ne oldu, şaşırdınız mı?
Hançerciler Pier’i 1.300.00TL’ye satmış(!).. Boru değil, yazıyla bir milyon üç yüz bin Türk Lirası!.. Bana atılan mesajlara bakılırsa; Kenan Uz isimli bir beyefendinin devraldığı söyleniyor. Acaba ruhsat kimin üzerine?.. Ayrıca; ruhsat-kira sözleşmesi ve vergi mükellefinin aynı isim olması gerekmiyor mu?
Hançerciler Pier Cafe’yi 1 milyon küsura satmışlar!.. Çok merak ettim bu keriz kim.. Çünkü bu kafeteryanın 1,5 yıl sonra ihalesi var bu bir; ihalenin yapılacağı tarihte memlekette ve Büyükşehir’de Edip Uğur diye biri olmayacak, bu da iki!
Ak Parti Adalar’da da sıkıntılı; Turan Altun isimli esnaf kendisine küfrettiği gerekçesiyle Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’ u demir sopayla kovaladı! Esnaf Altun, bu kovalamacadan sonra ticari faaliyetlerinin engellendiğini öne sürüyor!.. Söz Başkan Aksoy’da!
Kadın evli, erkeğinde başı bağlı yani ÖZGÜR değil!.. Malum yasak aşk işte, ama yakalandılar! Adamın karısı boşanma davası açtı, ee bu da normal bomba şu: Kocasının sevgilisiyle telefon tape’lerini çıkarttıran kadın bir de ne görsün?.. Metres kocasıyla aynı anda Balıkesir’li ünlü bir siyasetçiyle de kırıştırmış!


Aramalar : ZAMPARALiK, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ’DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım