25 Haziran 2017 Pazar
Logo
 Yavaşcalar A .Ş . İSMAİL YAVAŞCADAN KISA GÜZEL ANLAMLI BAYRAM MESAJI !TÜRKİYENİN EN GÜZEL 25 KADININI SİZLER ADINA ARAŞTIRDIK VE BULDUK !BALIKESİRDE TRAFİK FACİASI 1 ÖLÜ 10 AĞIR 45 YARALI VAR ! VETA İNŞAAT & VETA PRAFABRİK ŞENOL DURMUŞTAN BAYRAM MESAJI !BAKIN BALIKESİRDE BİR TAVUK NASIL FİRAR ETTİ !  KULA YAĞ & EMEK YEM’DEN ÇOK GÜZEL BAYRAM MESAJI ! BAYRAM YOLLARINDA TRAFİK KAZASI 22.KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ ! BALIKESİR BEST & KARESİ ELEKTİRİK YÖNETİM KURULU BAŞKANINDAN ANLAMLI BAYRAM MESAJI !SİİTTE Pkklılarla Çatışma Çıktı ! 5 HAİN ÖLDÜRÜLDÜ ! BALIKESİRDE VE DEVLETTE BYLOCK KULNANAN 102 BİN KİŞİ İŞTEN KAVULACAK !
TL TL TL TL

VİDEO GALERİ

BALIKESİR HABER AJANSINA KONUŞAN YÜCEL YILMAZ BAYRAM MESAJINDA Bakın NELER DEDİ !Balıkesirli Semavenler ve Sanatcılardan Medineye Varamadım !! Ve Semazenler ! Tıklayın İZLEYİN ! BALIKESİRDE BİRİLERİ, SOSYETEYE İFTAR VERİRKEN BALIKESİR PRAFABRİK YAPI .COM HALKA İFTAR VERDİ SANAYİ ve Ticaret Odaları, Belediyeler Lüks Yerlerde Patronlara ! ÜLKÜ OLACAKLARI İLE HALKA İFTAR VERDİ!Tacizciye Meydan Dayağı ! Tıklayın ve Mutlaka İzleyin İlhan Aytekin’in cenazesinde En Önde Olma Çabaları Tıklayın ve İZLEYİN

FOTO GALERİ

 BU GÜZEL KADIN MİAMİ SAHİLLERİN DE ! İŞTE Fotoğraflar ? DÜNYANIN EN GÜZEL KALCALI BAYANI BENİM DEDİ !BU GÜZELE BAKMAYANI TANRI AFFETMEZ  İŞTE BU GÜZEL ANTRENÖRÜ SİZE TANITALIM !  BU GÜZELLERE BAKILIRMI ACABA ! BUNA SİZ KARAR VERİN ! BU GÜZEL MUHTEŞEM BİR TASARIMCI !
Reklam
YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
DEVRİM DERİN MUHALEFETİ BAKIN NASIL KALEME ALDI !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
CAN DÜNDAR
BALIKESİLI EMEKLI ZABIT KATİBİ İNTİHARI SEÇTİ !
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
ANKETLER (Tümü)
REFERENDUMDA OYUNUZ NE OLACAK!
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım
ReklamReklamReklam